Biuro handlowe: SX SPORT, ul. Inżynierska 72a, 53-230 Wrocław, tel. +48 717584843, fax. +48 717237826, e-mail: [email protected]

Główna

Aktualności:

02-02-2014 22:39
Zmiana właściciela

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci, Koledzy, Przyjaciele

W dniu 31 stycznia zakończyłem działalność pod nazwą SX SPORT. Jednocześnie chciałbym poinformować Was, że to nie koniec, lecz właściwie początek. Ponieważ prawo do nazwy i kontynuowania działalności zostało przejęte przez firmę CORSA.

W związku z tymi zmianami sklep interenetowy będzie przez jakiś czas nieczynny, a realizacja zamówień może się trochę opóźnić.

Jednocześnie chciałbym poinformować, że wszelkie zaległe zobowiązania nieuregulowane w stosunku do firmy SX SPORT, należy uregulować z firmą SX SPORT na znane konto. Zamówienia niezrealizowane, będą realizowane przez nowego właściciela.

 

Do zobaczenia na zawodach
Sebastian Ciesiółka


10-09-2013 17:02
Wygrałem long na Mistrzostwach Świata Juniorów w Czechach biegając w dobrych, sprawdzonych „kolcach” firmy VJ SPORT!


Każdy biegacz na orientację zdaje sobie sprawę jak bardzo ważne do osiągnięcia sukcesu są dobrze dopasowane buty, w których bez dyskomfortu można przebiec długą, wymagającą trasę. Zwłaszcza w kamienistym, górskim terenie, gdzie nie sprawdzą się wygodne "kapcie". Ja od zawsze miałem problemy z dobraniem butów do swoich szerokich stóp. Zwłaszcza butów "do lasu". W większości modeli różnych firm produkujących buty do orientacji nawet nie ryzykowałem wybiegnięcia poza parkiet testowy. Zbyt wąskie podeszwy, niestabilność, niewygodny krój - od razu czułem w stopach, że coś jest nie tak. Dopiero korkokolce firmy VJ SPORT spełniły moje oczekiwania. Modele, w których biegałem mistrzostwa Europy w Szwajcarii i Serbii – Twister i Integrator – wspominam całkiem dobrze, zapewniały właściwe bezpieczeństwo i komfort moim stopom. Ale przetestowanie modelu Supra okazało się dla mnie prawdziwym sukcesem! Znalazłem buty, w których moje stopy dobrze znoszą nawet bardzo długie biegi w trudnych np. skandynawskich terenach. Czuję się w nich bezpiecznie – zapewniają dobrą przyczepność nawet na pofałdowanym, skalnym podłożu oraz chronią palce przed skutkami uderzeń. Są nieodzowne chociażby podczas moich treningów i startów w Szwecji. W butach Supra VJ SPORT mogę trenować, rywalizować, ścigać się a nawet sięgać po najwyższe laury bez obaw o skutki uboczne dla moich stóp ;)

Piotr Parfianowicz, Mistrz Świata Juniorów w Biegu na Orientację


08-01-2013 18:21
Oficjalny fanpage DOBSOM Polska

Zapraszamy wszystkich do polubienia oficjalnego fanpage'u DOBSOM Polska - https://www.facebook.com/DOBSOMPolska

Na profilu znajdą się nowości, wydarzenia jak i testy związane ze szwedzką marką.


11-12-2012 09:36
Lampiony SX SPORT!

Miło nam poinformować o pojawieniu się w ofercie kolejnego produktu naszej marki, lampionów SX SPORT!

Lampiony posiadają bardzo długi sznurek i karabińczyk ułatwiający mocowanie.

A przedewszystkim - niska cena.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

 

https://www.sklep.sx-sport.com/product-pol-624-Lampion-znacznik-punktu-kontrolnego-15x15cm-SX-SPORT-.html

https://www.sklep.sx-sport.com/product-pol-623-Lampion-znacznik-punktu-kontrolnego-30x30cm-SX-SPORT-.html


11-12-2012 09:36
SPORTident nowy firmware w wersji 5.80

Pragniemy poinformować, że SPORTIDENT wydał nowy firmware w wersji 5.80.

Najistotniejsze zmiany:

  • Nowe karty instrukcyjne będą produkowane w rozmiarze pCard. Karty te nie bedą kompatybilne z niższymi wersjami. Obecny model będzie mógł być ciągle wykorzystywany.
  • Poprawiono błąd związany z kartami 10/11 w trybie AutoSend.
  • Po skończeniu procesu synchronizacji następuje dwu sekundowa przerwa zapobiegająca natychmiastowemu przełączeniu się w tryb serwisowy.
  • Przyśpieszono proces pobierania danych z kart 10/11/SIAC do stacji drukującej BS7-P.
  • Poprawiono błąd zaokrąglania czasów.

31-10-2012 18:18
Świąteczna promocja SPORTident!

Rabat na karty SI 10 i 11 w wysokości 10%! Promocja obowiązuje do 16.12.12. Aktualna cena w sklepie zawiera rabat.


13-01-2012 18:20
The World Games Wrocław 2017

The World Games 2017 odbędą się we Wrocławiu. Tę wiadomość ogłosił Ron Froehlich, Prezes the International World Games Association, w czwartek w południe 12 stycznia 2012, na ceremonii w Muzeum Olimpijskim w Lozannie.


Główna Sklep Kontakt